kargocular

2015-09-19 10:24:00

    şaka gibi değil kabuss. aaa nerdeyimm dediğinden. bu kez surat kargoyu arıyorum. telefonlarınız çalıyor yada meşgul dün ulaşamadım mailinizle ulaşılabiliyor mu diyorum yok mail yok diyor. vermeyin o zaman sıkıntı olmsın dedi. patlayacam... meğerse karşı tarafın telefonu meşgul anlamış... nasıl anlşılmıyoruz anlamıyorum. yani bankada öyle bozuk para istemiyorum tama tamamlayın parayı diyorum ve miktarıda belirtiyorum ha hu bakıyor. gene eksik yapmış kusurat veriyor.

hayır bide onca reklamları tv, netten oluyor. değil insna olarak iş/hizmet olarak daha ilgili olmaları gerek... acil diyorsun ha ne dedii artık sinir oldum . yoğunmuşuzdur gibi bir şey dedi  . hah! evden bile telf.u geç açsan nerdeydin derler ya burası iş?! ayy aman kargo ne zormuşşşşşşş.

biri de adrese geliyor adresiniz ne yazayı diyor? kafa mı buluyorlar diyorum nedir bu?

İstan-bul?

mng kargoya da konuşm esnasında ağırlıktan bahsediyoruz  dosya mı paket mi vs soruyor . 1 kg. altı yarım kg altı dedim  yani yorıul dum artık kısa konuştumda altınanlaşılır mı yahu. bide yarım kilo altın kargoyla yollanır mı!! biz altın yollamıyoruz diyor! ne altını?.. ha yarım gr.der gibi yarım kg. altını kargoyla mı yollar insan!

şaştım kaldım. nasıl çalışılıyor ki??!! hiç okumasa iş tecrübesi olmasada. bide maaş beğenilmiyor böyle kafalar! bide niye beni buluyorrrsa.

kargo ile iş yapmakta ki heralde büyük firmalara yapmazlar! hediye göndermekte zorrr!!

17
0
0
Yorum Yaz